One Click Upload (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: none
bo: མེད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Maximum upload size
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཡར་སྤྲོད་ཚད

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
bo: ཐོབ་གྲངས་ཤིག་ནང་འཇུག་བྱེད་པ། དཔེར་ན512༼bytes༽ དང་80 KB༼kilobytes༽ ཡང་ན་50 MB༼megabytes༽་ལྟ་བུ་སྤྱད་ནས་ཡིག་ཆ་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཆོག གལ་སྲིད་དེར་སྟོང་བར་བསྐྱུར་ན་ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང་ཚད་PHP་ཡི་གསར་སྤེལ་གྱི་ཚད་ཆེ་ཤོས་དང་ཡར་སྤྲོད་ཡིག་ཆའི་ཚད་ཁོ་ན་ལས་ཚོད་འཛིན་མེད། ༼མིག་སྔའི་ཚད་ནི་<strong>%limit</strong>ཡིན།༽

en: The "!name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
bo: གདམ་ཚན་!name་ལ་ངེས་པར་ཏུ་གོ་ཆོད་ཐུབ་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཤིག་ཡོད་དགོས། ཁྱེད་ཀྱིས་ཡིག་གེའི་གནས་ཁོངས་འདི་སྟོང་བའམ་ཡང་ན་512༼bytes༽་དང་80 KB༼kilobytes༽50 MB༼megabytes༽་ལྟ་བུའི་ཡིག་ཕྲེང་ཞིག་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
bo: ཆེས་ཆེའི་པར་རིས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང་ནི། ཞེང་ཚདxམཐོ་ཚད༼དཔེར་ན། 640x480་ལྟར་༽མཚོན་དགོས། སྟོང་བར་བསྐྱུར་ན་ཚོད་འཛིན་གང་ཡང་མེད། གལ་སྲིད་པར་རིས་འདི་ལས་ཆེ་བ་ཞིག་ཡར་སྤྲོད་བྱས་ཚེ་དེའི་མཐོ་ཚད་དང་ཞེང་ཚད་འདི་དང་སྙོམ་སྒྲིག་བྱེད་ངེས། པར་རིས་ཡར་སྤྲོད་ལ་སྙོམ་སྒྲིག་བྱས་ཚེ་དེའི་<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF གཞི་གྲངས་</a>བརླག་ངེས།

en: Content authoring
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ
