One Click Upload (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: none
is: engin

en: edit
is: breyta

en: File extensions
is: Skráarending

en: Files
is: Skrár

en: Options
is: Möguleikar

en: Roles
is: Hlutverk
