One Click Upload (7.x-1.7) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: File extensions
ka: ფაილის გაფართოებები

en: Files
ka: ფაილები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Roles
ka: როლები

en: Deleted
ka: წაშლილი
