One Click Upload (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Template saved
ml: ടെംപ്ലേറ്റ് സംരക്ഷിച്ചു

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: edit
ml: തിരുത്തുക
