One Click Upload (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: none
ur: کوئی نہیں

en: edit
ur: ترمیم

en: File extensions
ur: فائل ایکسٹینشنز

en: Roles
ur: رولز
