One Click Upload (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: edit
bg: редактирай

en: Filename
bg: Име на файла

en: <none>
bg: <не>

en: Options
bg: Параметри

en: Roles
bg: Роли

en: Add template
bg: Добавяне на шаблон

en: Delete template
bg: Изтриване на шаблон

en: Upload file
bg: Качи файл

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Mask
bg: Маска

en: Content authoring
bg: Редакция съдържанието
