One Click Upload (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: edit
hi: संपादन करें

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: File extensions
hi: फाइल एक्सटेंशन

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: Options
hi: विकल्प

en: Roles
hi: भूमिका

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: The specified file %name could not be uploaded.
hi: निर्देशित फाइल %name को अपलोड नहीं किया जा सका
