One Click Upload (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Options
km: ជម្រើស

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Maximum upload size
km: ទំហំ​ផ្ទុក​ឡើង​អតិបរមា

en: The specified file %name could not be uploaded.
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​ឡើង​នូវ​ឯកសារ​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​ %name ​ទេ​ ។

en: Mask
km: របាំង

en: The "!name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
km: ជម្រើស​ "!name" ​ត្រូវ​តែ​មាន​តម្លៃ​ត្រឹម​ត្រូវ ។ អ្នក​អាច​ទុក​ឲ្យ​វាល​អត្ថបទ​ទទេ ឬ​អាច​បញ្ចូល​ខ្សែ​អក្សរ​ដូច​ជា​ "៥១២" (បៃ​) "៨០ គ.ប" (គីឡូ​បៃ​) ឬ​ "៥០ ម.ប" (មេកា​បៃ​) បាន​ ។

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
km: ទំហំ​រូប​ភាព​ដែល​អនុញ្ញាត​អតិបរមា​ត្រូវ​បង្ហាញ​ជា​ ទទឹង​xកម្ពស់​ (ឧ. ៦៤០x៤៨០) ។ ​ទុក​ចន្លោះ​ សម្រាប់​ការ​មិន​ដាក់​កម្រិត ។ បើ​រូបភាព​ធំ​ជាង​នេះ​ត្រូវ​បាន​ផ្ទុក​ឡើង វា​នឹង​ត្រូវ​ប្តូរ​ទំហំ​ដើម្បី​បង្ហាញ​នូវ​ទទឹង និង​កម្ពស់​ដែល​បាន​ផ្តល់​ឲ្យ​ ។ ការ​ប្តូរ​ទំហំ​រូបភាព​ នៅ​ពេល​ផ្ទុក​ឡើង​អាច​បណ្តាល​ឲ្យ​បាត់​បង់​ <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">ទិន្នន័យ​ EXIF </a> ​នៅ​ក្នុង​រូបភាព ។

en: Content authoring
km: ការ​បង្កើត​មាតិកា
