One Click Upload (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: edit
lt: redaguoti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: File extensions
lt: Failų plėtiniai

en: <none>
lt: -joks-

en: Options
lt: Nustatymai

en: Roles
lt: Rolės

en: Add template
lt: Pridėti šabloną

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Templates
lt: Šablonai

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: The specified file %name could not be uploaded.
lt: Nurodytas failas %name negali būti įkeltas.

en: Mask
lt: Kaukė

en: Content authoring
lt: Turinio kūrimas
