One Click Upload (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: edit
lv: labot

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: File extensions
lv: Faila paplašinājumi

en: <none>
lv: <neviena>

en: Options
lv: Iespējas

en: Roles
lv: Lomas

en: Delete template
lv: Dzēst veidni

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Maximum upload size
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs

en: The specified file %name could not be uploaded.
lv: Nebija iespējams augšupielādēt norādīto datni %name.

en: Mask
lv: Maska

en: Content authoring
lv: Satura pārvaldīšana
