One Click Upload (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Content authoring
my: အကြောင်းအရာများ ရေးသားခြင်း
