One Click Upload (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: edit
oc: modificar

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: <none>
oc: --pas cap--

en: Options
oc: Opcions

en: Roles
oc: Ròtles

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Maximum upload size
oc: Talha maximala dels mandadisses

en: The specified file %name could not be uploaded.
oc: Se pòt pas carregat lo fichièr especificat %name.

en: Mask
oc: Masqueta

en: The "!name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
oc: L'opcion "!name" deu contenir una valor valid. Podètz o ben daissar lo camp de tèxte void o ben introduir una cadena coma "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) o "50 MB" (megabytes).

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
oc: La talha maximala de l'imatge permesa en AMPLADAxALÇADA (p.ex. 640x480). Daissatz-lo en blanc per no aver cap restriccion. Se es carrega un imatge mai gran, es redimensionarà per adoptar la largor e la nautor establites. Lo redimensionacionament d'imatges pendent la càrrega farà que es perdin les <a href="http ://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_imatge_file_format">dadas EXIF</a> de l'imatge.

en: Content authoring
oc: Redaccion de contengut

en: Entity field
oc: Camps entitat
