One Click Upload (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Template saved
pl: Szablon został zapisany

en: edit
pl: edytuj

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: File extensions
pl: Rozszerzenie pliku

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Options
pl: Opcje

en: Roles
pl: Role

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Templates
pl: Szablony

en: Maximum upload size
pl: Maksymalny rozmiar pliku.

en: The specified file %name could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku %name.

en: Mask
pl: Maska

en: The "!name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
pl: Pole "!name" musi zawierać poprawną wartość. Należy pozostawić pole puste albo wprowadzić wartość zgodnie z konwencją "512" (bajty), "80 KB" (kilobajty) lub "50 MB" (megabajty).

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
pl: Maksymalny dozwolony rozmiar obrazu wyrażony jako SZEROKOŚĆxWYSOKOŚĆ w pikselach (np. 640x480). Wprowadzenie 0 spowoduje brak restrykcji. Jeśli zostanie wysłany większy obraz, będzie on zmniejszony, co spowoduje utratę <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">informacji EXIF</a>.

en: Content authoring
pl: Tworzenie zawartości

en: Entity field
pl: Pole encji
