One Click Upload (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: edit
sl: uredi

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: <none>
sl: <brez>

en: Options
sl: Možnosti

en: Roles
sl: Vloge

en: Maximum upload size
sl: Največja velikost naložene datoteke

en: Mask
sl: Maska
