One Click Upload (7.x-2.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: edit
ast: editar

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: <none>
ast: <nengún>

en: Options
ast: Opciones
