One Click Upload (7.x-2.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: <none>
bn: <একটিও নয়>

en: Roles
bn: ভূমিকা
