One Click Upload (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: edit
eu: editatu

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: File extensions
eu: Fitxategiaren luzapenak

en: Options
eu: Aukerak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Add template
eu: Gehitu txantiloia

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Maximum upload size
eu: Kargaren gehienezko tamaina

en: The specified file %name could not be uploaded.
eu: Ezin izan da %name fitxategia gora kargatu.

en: Mask
eu: Maskara

en: Content authoring
eu: Edukiaren egilea
