One Click Upload (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: edit
jv: sunting

en: Filename
jv: Jeneng File

en: <none>
jv: <nihil>

en: Options
jv: Opsi

en: Roles
jv: Parāgā

en: Maximum upload size
jv: Ukuran maksimal file unggahan

en: The specified file %name could not be uploaded.
jv: File %name ora bisa diunggah.

en: The "!name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
jv: Opsi "!name" kudu nganggo biji sing cocog. Sampéyan bisa ngosongaké utawa diiséni kaya "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) utawa "50 MB" (megabytes).

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
jv: Ukuran gambar minimum sing diidinaké yaiku WIDTHxHEIGHT (contone 640x480). Kosongana yén ora ana watesane. Yén gambar sing diunggah luwih gedhé, gambar bakal dicilikaké marang ukuran iki. Ngowahi ukuran gambar nalika diunggah bisa nyebabaké ilange data <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF sing ana nang gambar.

en: Content authoring
jv: Penulisan kontèn
