One Click Upload (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: edit
sk: upraviť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Options
sk: Nastavenia

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Maximum upload size
sk: Maximálna veľkosť nahraného súboru

en: The specified file %name could not be uploaded.
sk: Špecifikovaný súbor %name nemohol byť nahraný.

en: Mask
sk: Maska

en: Content authoring
sk: Vytváranie obsahu
