One Click Upload (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: edit
ca: edita

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: File extensions
ca: Extensions de fitxer

en: <none>
ca: Cap

en: Options
ca: Opcions

en: Roles
ca: Rols

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Templates
ca: Plantilles

en: Maximum upload size
ca: Mida màxima de les càrregues

en: The specified file %name could not be uploaded.
ca: No es pot carregar el fitxer especificat %name.

en: Mask
ca: Màscara

en: The "!name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
ca: L'opció "!name" ha de contenir un valor vàlid. Podeu o bé deixar el camp de text buit o bé introduir una cadena com "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) o "50 MB" (megabytes).

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
ca: La mida màxima de la imatge permesa en AMPLADAxALÇADA (p.ex. 640x480). Deixeu-ho en blanc per no tenir cap restricció. Si es carrega una imatge més gran, es redimensionarà per a adoptar l'amplada i l'alçada establertes. El redimensionat d'imatges durant la càrrega farà que es perdin les <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">dades EXIF</a> de la imatge.

en: Content authoring
ca: Creació de contingut
