One Click Upload (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: edit
el: επεξεργασία

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: File extensions
el: Επεκτάσεις αρχείων

en: <none>
el: <κανένα>

en: Options
el: Επιλογές

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Maximum upload size
el: Μέγιστο μέγεθος υποβολής

en: The specified file %name could not be uploaded.
el: Η αποστολή του επιλεγμένου αρχείου %name δεν ήταν δυνατή.

en: Mask
el: Μάσκα

en: The "!name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
el: Η επιλογή "!name" θα πρέπει να περιέχει μία έγκυρη τιμή. Μπορείτε είτε να αφήσετε το πεδίο κειμένου κενό, είτε να εισάγετε ένα αλφαριθμητικό όπως "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) ή "50 MB" (megabytes).

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
el: Το μέγιστο επιτρεπόμενο μέγεθος της εικόνας εκφρασμένο σε ΠΛΑΤΟΣxΥΨΟΣ (π.χ. 640x480). Αφήστε το κενό για να μην υπάρχει περιορισμός. Αν αποσταλεί μεγαλύτερη εικόνα, το μέγεθός της θα αλλάξει και θα αντικατοπτρίζει τις διαστάσεις πλάτος και ύψος. Αλλαγή διαστάσεων τις εικόνας προκαλεί την απώλεια των <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">δεδομένων EXIF </a> της εικόνας.

en: Content authoring
el: Σύνταξη ύλης
