One Click Upload (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Template saved
et: Mall salvestatud

en: edit
et: muuda

en: Filename
et: Failinimi

en: File extensions
et: Faililaiendid

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Options
et: Valikud

en: Roles
et: Rollid

en: Delete template
et: Kustuta mall

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Maximum upload size
et: Üleslaaditava faili maksimaalne suurus

en: The specified file %name could not be uploaded.
et: Määratud faili %name ei olnud võimalik üles laadida.

en: Content authoring
et: Sisu toimetamine
