One Click Upload (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು

en: Mask
kn: ಮುಸುಕು
