oData (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
