oData (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.
