oData (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави
