oData (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.
