oData (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.
