oData (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.
