oData (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Add
cy: Ychwanegu
