oData (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Your settings have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.
