oData (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Views
de: Ansichten

en: Add
de: Hinzufügen

en: Your settings have been saved.
de: Die Einstellungen wurden gespeichert.
