oData (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Views
et: Vaated

en: Add
et: Lisa

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.
