oData (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Views
eu: Bistak

en: Add
eu: Gehitu

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.
