oData (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Views
fi: Näkymät

en: Add
fi: Lisää

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.
