oData (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag
