oData (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Views
fr: Vues

en: Add
fr: Ajouter

en: Your settings have been saved.
fr: Vos paramètres ont été enregistrés.
