oData (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Views
gl: Vistas

en: Add
gl: Engadir

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.
