oData (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Views
he: היבטים

en: Add
he: הוספה

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.
