oData (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Views
hi: द्रश्य

en: Add
hi: जोड़ें

en: Your settings have been saved.
hi: अपनी सेटिंग्स को सुरक्षित कर दिया गया है।
