oData (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene
