oData (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Views
hu: Nézetek

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Title already exists
hu: A cím már létezik
