oData (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Save
id: Simpan

en: Views
id: View

en: Add
id: Tambah

en: Your settings have been saved.
id: Pengaturan Anda sudah disimpan.
