oData (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: Views
is: Gagnasýn

en: Add
is: Bæta við

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.
