oData (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: Views
it: Viste

en: Add
it: Aggiungi

en: Your settings have been saved.
it: Le tue impostazioni sono state salvate.
