oData (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Views
jv: View

en: Add
jv: Tambah

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.
