oData (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.
