oData (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.
