oData (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Views
mr: याद्या

en: Add
mr: समाविष्ट करा
