oData (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Add
nl: Toevoegen

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.
